Sylwester z legitką!

23 listopada 2013 o 16:44

sylwester-fajerwerkiNie od dziś powszechnie uważa się, że „jaki sylwester taki cały rok”. Dlaczego więc, ze zwykłej studenckiej przekory, nie odwrócić tego stwierdzenia, aby w ostateczności otrzymać: „jaki cały rok taki sylwester”?!

Skoro przez cały rok funkcjonujemy w społeczeństwie jako studenci, a więc osoby uczące się dniem i nocą, dysponujące licznymi zniżkami, zdobywające bezcenne doświadczenie na praktykach aby móc osiągnąć wszystkie życiowe ośmiotysięczniki, to dlaczego mamy tracić nasze jedyne przywileje w obliczu np. zbliżającego się Sylwestra?

Zdaje się, że ostatnimi czasy, to samo pytanie zadaje sobie coraz więcej biur podróży i organizacji studenckich. W efekcie, obserwuje się dość gwałtowny wzrost liczby ofert sylwestrowych, skierowanych dla studentów, i co najważniejsze – dostosowanych do ich mocno ograniczonych możliwości finansowych. Ciężko w to uwierzyć? Spróbujmy zatem przytoczyć w tym miejscu niektóre oferty.

Jeżeli jesteśmy entuzjastami sportów zimowych, z pewnością chcielibyśmy spędzić Sylwestra w górach. Jeśli zdecydujemy się na przywitanie nowego roku na stoku narciarskim, np. w Bukowinie Tatrzańskiej, musimy liczyć się z kosztem ok. 450 zł za osobę. Jeżeli natomiast chcemy cieszyć się górami od strony słowackiej, weźmy najpierw pod uwagę fakt, że walutą obowiązującą w tym kraju jest Euro.

bukowina-tatrzanska

Bukowina Tatrzanska

Jeżeli natomiast preferujemy spędzenie Sylwestra nad Bałtykiem, możemy liczyć na szereg różnorodnych ofert. Do naszej dyspozycji (i w zasięgu naszego portfela) będą takie miasta jak Łeba, Krynica Morska, czy Kołobrzeg.

leba

Leba

Należy jednak pamiętać, że oferty skierowane do studentów cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego też najlepiej zarezerwować termin z dużo większym wyprzedzeniem. Dla chcącego nic trudnego!

krynica-morska

Krynica Morska

kolobrzeg

Kolobrzeg